Check icon

Success

Your request has been successfully submitted.

Algeria | Honeywell Algeria | Honeywell

Türkiye

Honeywell uzay-havacılık ürün ve hizmetleri, binalar ve sanayi için kontrol teknolojileri ve performans materyallerini de içeren endüstri bazlı çözümler sunan ve Fortune 100 listesinde yer alan dünya çapında bir teknoloji şirketidir.  

Honeywell Türkiye’de ilk ofisini 1992 yılında açmıştır ve günümüzde sunduğu teknolojiler ülkemizin en önemli rafinerileri, boru hatları ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. Honeywell ülkemizin askeri ve sivil havacılık filosunu destekleyerek uçakların ve helikopterlerin görev performansının ve kullanılabilirlik süresinin artmasına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin havalimanlarından gökdelenlerine kadar en önemli binaları Honeywell teknolojilerini kullanarak daha verimli, güvenli ve konforlu bir ortam sunmaktadır.


Kurumsal sosyal sorumluluğunun bilincinde olan Honeywell, faaliyet gösterdiği her yerde çevrenin korunmasına ve sürdürülebilirlik fırsatları yaratılmasına büyük önem verir. Türkiye’de her yıl çok sayıda öğrenci ve eğitmen Honeywell sosyal sorumluluk programları kapsamında A.B.D.’de ve ülkemizde çeşitli eğitimlere katılmaktadırlar. Bu programların amacı gençlerin bilim ve muhendislik alanlarında eğitim almalarına ilham verebilmektir.

DAHA FAZLA BİLGİ 

MEDYA İLETİŞİM

Aşağıda verilen iletişim bilgileri sadece medya mensupları içindir.

Selcuk Sandan

Turkey and Central Asia

+90 216 5787100

 selcuk.sandan@honeywell.com

Adres

İstanbul Merkez

Honeywell Teknoloji A.Ş.
Çayır Cad. Üçgen Plaza, No:7
İçerenköy, Ataşehir 34752 İstanbul 
Tel# +90 216 578 7100 
Faks# +90 216 575 6635